Drupal Uyumlu Linux Web Hosting

drupal-uyumlu-linux-webhosting-kavinet

Drupal Hosting

Gelişmiş ve profesyonel içerik yönetim özelliklerine sahip Drupal, her sitenin ihtiyacına uygun yüzbinlerce tema ve eklenti modül ve bileşen seçenekleri ile çok sayıda kullanıcı ve web sitesi tarafından kullanılmaktadır.

Drupal Php tabanlı bir yazılım olduğu için Linux sunucularda daha verimli çalışmaktadır. Hosting seçimi sırasında ilk dikkat edilecek husus Linux hosting olmasıdır. Linux bir işletim sistemi ile alacağınız hostingin yönetim panelide çok önemlidir.

Bir çok yönetim paneli bulunmaktadır. Cpanel, DirectAdmin, Pleks. Bu yönetim panelleri içerisinde en sağlıklı ve sorunsuz çalışma Linux işletim sistemi ile Cpanel hosting yönetim paneli ile birlikte sunulacak hizmettir. Bir çok kişinin karşılaştığı yazma izinleri ve bir takım eklentilerde upload sorunları Cpanel olmayan hostinglerde daha çok olmaktadır. Cpanel Hosting Yönetim Paneli hızlı ve sorunsuz çalışmaktadır.

Drupal uyumlu hosting nasıl olmalıdır? öncelikle Linux işletim sistemi ve Cpanel hosting yönetim paneli ile hizmet veren bir hosting seçerek sorunsuz, baş ağrıtmayan ve uzun soluklu bir Joomla siteye sahip olabilirsiniz.

Drupal hosting paketleri, yazılımsal destek olarak sunucularla uyumlu ve daha performanslı çalışmak üzere optimize edilmişlerdir. Bu özellik tüm linux hosting paketlerimiz ile uyumludur.

Ücretsiz Drupal Kurulumu ve Sitelerinizin Taşınması

Siparişinizden sonra talebiniz üzerine Drupalın en son versiyonunu hiç bir ücret talep etmeden kuruyor ve teslim ediyoruz. Kendi bilgisayarınızda hazırladığınız lokal olan yada başka bir hosting firmasında barındırılan drupal tabanlı web sitenizi de taşıyıp size çalışır halde teslim ediyoruz.

Sunucu Eklentileri

Drupalın sağlıklı çalışması için gerekli olan php eklentileri güncel sürümleri linux sunucularımızda kuruludur ve sürekli güncel tutulmaktadır.

Dosya ve Klasor İzinleri
Sunucularımızda , özel yapılandırılmış dosya sistemi sayesinde dosya ve klasör sahipliği izinleri tam yapılandırılarak sadece size ait kullanıcıyla yönetebileceğiniz bir web siteniz olur. Bu sayede dosya sahipliğinden dolayı gelebilecek sorun ve saldırılarla karşı karşıya kalmazsınız.. (örnek : 777 izni verilmiş dosya ve klasor izini güvenlik sorunları , nobody ortak kullanıcısının kullanılmasından dolayı oluşan güvenlik açıkları, ortak kullanıcıdan kaynaklanan okuma yazma hakları sorunları ortadan kalkar)

Güvenlik
Gelişmiş agresif firewall sistemi ile sitelerinizin güvenliği daha da perçinlenmiştir. Gerçek zamanlı site taramaları sayesinde web sitenize dışarıdan eklenebilecek uygulama ve sızma girişimleri direkt olarak engellenir.

Yedekleme
Hosting hizmetinin can damarlarından biri olan yedekleme sistemi. Kavinet Hosting sistemlerinde gelişmiş yedekleme sayesinde web sitesinizin periyodik yedekleri hem sunucu içinde hemde sunucu dışındaki yedekleme ünitelerinde barındırılmaktadır. Sitenizde çıkacak olan herhangi bir sorunda dakikalar içinde istediğiniz günün yedeğini yükleyebilirsiniz.

Profesyonel Destek
Web hosting hesabınız kullanıma açıldı fakat web hosting ve sunucu yönetimi konusunda teknik bilgi eksikliğiniz var. Bu durumda soru ve sorunlarınızı telefonla teknik ekibimize ilettiğinizde teknik ekibimiz problemin çözümünde size eşlik edecek ve kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Drupal Hosting Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Drupal kurulu web sitem başka bir hosting firmasında , website taşıma yapıyormusunuz ?

Drupal kurulu websitenizi ücretsiz taşıma işlemini yapıyoruz. Taşıma işleminden önce bize mevcut hosting kontrol panel ve ftp bağlantı bilgilerini verdiğiniz andan itibaren taşıma işlemini başlatıyoruz.

Website taşıma işlemi yapılırken bir kesinti olur mu?

Websitenizin name server değişikliği yapılmadan önce drupal kurulu websitenizin hem veritabanı hemde bütün dosyalarının yedeğini alıyor çalışır halini size gösterip kesin onayınızı aldıktan sonra name server değişikliğini yapıyoruz. Veri kaybı yaşamadan sorunsuz bir şekilde websitelerinizi yeni profesyonel sunucuya aktarıyoruz.

Yedek alıyormusunuz?

Mevcut olan sunucularımızda periyodik olarak yedek alınmaktadır, fakat müşterilerimizinde cpanel hosting yönetim panelinden düzenli olarak yedekleme yapmalarını hem tavsiye ediyoruz hemde nasıl yedek alınacağını ve bu yedeğin nasıl geri yükleneceğini öğretiyoruz.

Drupal hosting aldığımda Drupal kuruyormusunuz?

Ücretsiz olarak 1 kereliğine en son sürüm Drupalı websitenize kuruyoruz.

[go_pricing id=”anasayfa-fiyat”]