Hamd ve övgü kendisini zikredeni unutmayan, dua edip yalvaranı mahrum etmeyen, kendisinden ümit edeni hayal kırıklığına uğratmayan Alemlerin Rabbi, yüceler yücesi,merhametlilerin en merhametlisi, şefkatlilerin en şefkatlisi ALLAHU TEALA CELLE CELALUHU’ya mahsustur. En güzel, en temiz, en mukaddes salatu selamlarda Fahri Kainat Rahmetellil Alemin Seyyidül Enbiyai velmürselin resuli ekrem nebiyyi muhterem Hazreti Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi Vesellem efendimize ailesine ve ashabının üzerine olsun

Sektöre girdiğimiz 2002 yılından bu yana Kavinet.com internet ve yazılım sektöründeki gelişmeleri çok yakından izleyerek geliştirdiği profesyonel sistemler ve çözümlerle müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel hizmet vermektedir.

Kavinet.com 21 yıllık bilişim sektörü tecrübesi ile müşterilerine Website Hosting,Sunucu Kiralama, Cloud Sunucular, VDS Sunucular,Yazılım geliştirme, Web tasarım geliştirme, Danışmanlık ve Arama motoru optimizasyonu (Seo) alanlarında profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ahlaki değerleri herşeyin üzerinde tutuyor, tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmaya büyük önem veriyoruz.

Amaçlarımız:

Huzur içerisinde bize verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmektir.
Müşterimize bir çözüm geliştirirken ulaşılabilecek en iyisini geliştirip çalışır hale getirmektir.
Faaliyet gösterdiğimiz konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermekteyiz, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Geliştirdiğimiz projelerde meydana gelebikecel eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hareket etmekte ve bu sorunları en iyi şekilde çözmekteyiz.

Çözümlerimiz:

Müşterilerimize verdiğimiz çözümler genel olarak şu ana başlıklardan oluşmaktadır;

Müşterilerimizin sektörel analizinin yapılması ve internet projelerinin oluşturulması.
Şirket içi yazılım ihtiyaçlarının belirlenmesi ve özel yazılımların geliştirilmesi ve sorunsuz çalışır hale getirilmesi
Şirketlerin reklam ve pazarlama ihtiyaçlarının belirlenerek gerekli projelerin oluşturularak uygulanması

Yazılım Çözümlerimiz

Proje bazlı PHP yazılımları, Microsoft SQL ve MYSQL tabanlı yazılım oluşturma, , Web sayfa içerik yönetimi, Web sayfa dizaynı ve web programcılığı.Eticaret Siteleri, Açık Kaynak İçerik Yönetim Sistemleri dizayn,geliştirme ve optimizasyon hizmetleri

Kurumsal web tasarım ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0 532 561 20 44 numaralı telefonumuzu arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!