Web Site Optimizasyonu: HTML tabanlı statik ve dinamik Web Sitelerinin,hem altyapı hem veritabanı bunların yanısıra fonksiyonel olarak ve güvenlik yönünden komple analiz edilerek problemli kısımların tespit edilip, indekslenmesini engelleyen hususları, websitesinin yavaş çalışmasını sağlayan sebepleri ortaya çıkarıp bütün bu problemlerin düzeltimesidir.

Web Site Optimizasyon Hizmetimizi hem düz html websitelerin için hem de Açık kaynak çalışan WordPress,Joomla,Drupal gibi içerik yönetim sistemleri için ve Magento,Opencart,Prestashop gibi eticaret sistemleri için başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Web Site Optimizasyonu Açık Kaynak olarak kullanılan Wordpres,Joomla ve Drupal yine bunların yanısıra Açık Kaynak eticaret sistemleri Magento, Opencart, Prestashop için mevcut sistemlerinin en son sürüme hatasız güncellenmesi, websitelerinin hızlarının artırılması, güvenlik açıklarının taranması ve kapatılması, arama motorlarında en iyi şekilde indekslenmesinin sağlanması hizmetlerinin tamamını kapsamaktadır.

Web Sitelerinin Optimizasyonu sürecinde mevcut olan websitesinin ilk önce yedeği alınıp tüm iyileştirmeler bu yedek üzerinde yapılmaktadır. Bütün optimizasyon ve iyileştirme işlemleri bittikten sonra da websitesinin sahibine çalışır durumda olan hali gösterilmekte ve onaylandıktan sonra mevcut çalışan websitesi hatasız olarak yayına verilmektedir.

Websitelerindeki optimizasyon ve hata giderme işlemleri sırasında websitesinin komple tüm dosyaları ve veritabanı sızıntıları ve shell scriptlere karşı ayrıntılı şekilde incelenip tespit edilen güvenlik açıkları ve sızmalar belgelendirilip websitesi sahibine rapor edilmekte ve onayı alınarak bütün bu sızıntı ve zararlı kodlar temizlenmektedir.

Bu website optimizasyon ve iyileştirme işlemlerinde websitenin sahibine gerekli olan ve dikkat etmesi gereken tüm hususlar en ince ayrıntısına kadar eğitim olarak verilmektedir.

İletişim

Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!