Web Site Taşıma Hizmetimiz : HTML tabanlı düz veya dinamik websitelerinin ve açık kaynak içerik yönetim sistemi olan Wordpres,Joomla,Drupal’ın bunların yanısıra açık kaynak eticaret sistemleri olan Magento,Opencart,Prestashop kurulu websitelerinin yeni sunucuya veya başka bir domain altına problemsiz şekilde google da ki sırasını ve konumunu kaybetmeden taşınmasını ve çalışır hale getirilmesini sağlamaktadır.

Lokal olarak bilgisayarınızda kurulu olan açık kaynak websitelerinizi de gerçek sunucu internet ortamına sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

Web Site taşıma işleminden önce mevcut web sitesi ve taşınacağı sunucu ayrıntılı olarak incelenmekte ve websitesinin sağlıklı çalışmasını engelleyecek hususlar tespit edilip websitesi sahibine rapor edilmektedir.

Bu Websitesi taşıma hizmetimiz tamamen profesyonel olarak ve en ince ayrıntısına kadar çok özen gösterdiğimiz bir hizmetimizdir.

Başka barındırma firmalarından bize yani kavinet.com a geçmek isteyen yeni müşterilerimize websitesi taşıma hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

İletişim

Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!