KOD Yazmadan Profesyonel Web Sitesi Oluşturma Eğitimi

Bilgisayar, tablet ve hatta telefonda düzenli ve mükemmel görünen profesyonel yönetilebilir web sitesi oluşturacaksınız. Yine alacağınız uygulamalı eğitim sayesinde değişik sektörlere yönelik çok dilli, ürünler ve benzeri çok ihtiyaç duyulan özellikleri içeren profesyonel websiteleri oluşturabilecek, ve yönetimini yapabileceksiniz. Hatta bu eğitim sayesinde hiç kodlama bilgisi olmadan, çok kısa bir süre içerisinde, istediğiniz ve hayal ettiğiniz web sitelerini yapabilirsiniz.

Hiçbir tecrübeye ihtiyaç duymadan kendinize özel kişisel web sitenizi oluşturabilirsiniz!

Ben kodlama bilmiyorum ki!’ demeyi bir kenara bırakıp hayallerinizi gerçekleştirin!

Bu eğitim sayesinde hosting kontrol panellerini, wordpressi başlangıç,orta ve ileri seviye kullanmayı, seo optimizasyonunu, websitesinin güvenliğini sağlamayı ve hız optimizasyon tekniklerini en iyi ve uygulamalı şekilde öğreneceksiniz.

Eğitimde wordpress,joomla ve drupalda bulunmaktadır. Bu eğitimin son kısmına eticaret eğitimi olarak da opencart,prestashop ve woocommerce eğitimleride verilecektir. Anahtar teslim bir eticaret sitesini kurup rahatlıkla yönetebilir hale geleceksiniz.

Eğitim kişiye özel olarak ofisimizde yapılacaktır. Her eğitim görsel ve full hd olarak film şeklinde dersin bitiminde eğitimi alacak kişiye teslim edilecektir.

Eğitim içeriği ve sormak istediğiniz konular için dogan@kavinet.com a mail atabilir 0532 561 20 44 nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!