Website barındırma konusunda her ihtiyaca yönelik çözümler sunmayı hedefleyen Kavinet.com‘un; hosting ihtiyaçlarınız için Profesyonel Kurumsal Web Hosting hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Hizmetlerimiz enterprise sunucularımız üzerinde Redhat Linux işletim sistemi ile en üst seviyede performans sağlayacak şekilde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Linux platformumuzda NGINX,LiteSpeed, Apache2 özel modüller ile desteklenmiş PHP hosting hizmetimiz hızlı enterprise web sunucuları ile kesintisiz ve sorunsuz yayın yapabilmeniz için hazırlanmıştır.

Not: Bant Genişlikleri aylık ve paylaşımsızdır, havuz sistemi kullanmıyoruz paylaşımsız bant genişliği sağlamaktayız.

Sunucularımızda site sayısı her zaman düşük tutulmaktadır. Belli periyodlarla sunucular zararlı yazılımlara karşı taranmaktadır.

Server Hakkında
Sunucularımız DELL,HP ve Fujitsu marka sistemlerden oluşmaktadır. İhtiyaçlara göre donanım özellikleri değişmekte olan sunucularımız 7/24 personelimiz tarafından takip edilmekte olup sorun oluştuğu anlarda anında müdahale edilebilmektedir.

Veritabanı(mysql, postgresql) sunucularımız, E-mail hizmetlerini sunduğumuz SMTP, Pop3, Mysql Server, Spam Server, Webmail gibi özel işler yürüten sunucularımız web sunucularımızdan bağımsız olarak yapılandırılmıştır. Bu yapılandırma sayesinde web sitenizde bir arıza olması durumunda veritabanı ve e-mail servislerimizden sorunsuz olarak yararlanabilirsiniz.

Bu sistemlerimiz sayesinde sunucularımız üzerindeki donanım güncellemeleri sırasında web hosting müşterilerimizin servisleri hiçbir kesinti yaşamamakta, fiziksel güç artırımları sırasında sorun yaşanmamaktadır.

Yedekleme Sistemlerimiz: Yedekleme sistemlerimiz kontrol panelimiz üzerinde tamamen müşterilerimizin kontrolündedir. Müşterilerimiz web-sql gibi tüm verilerinin yedeklerini kendi istedikleri şekilde saklayabilir , istediklerinde gerek sitelerini ,gerekse veritabanlarını geri yükleyebilirler. Yedeklenmiş verilerini FTP üzerinden istedikleri zaman çekebilirler.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!